Kdo tvoří tým odborníků?

Radnice sestavila tým odborníků, kteří pracují na projektu Pavilonu. Tvoří ho architekti z ateliéru GRIDO pod vedením arch. Petera Gromského, projektanti z ateliéru Santis pod vedením jeho šéfa Martina Zezuly a technický dozor – ing. Josef Tichánek. Tento tým se schází jednou týdně na pravidelných pracovních poradách.

Ateliér Grido

Architektonická kancelář Grido architekti vznikla v roce 1999 v Praze. Postupně se rozšířila do Bratislavy (2004) a Popradu (2007). Rozsah její práce a služeb pokrývá celou škálu projektů od obchodních a obytných interiérů přes komplikované polyfunkční objekty až po urbanistické studie. V čele ateliéru stojí zkušený architekt Peter Sticzay-Gromski. Kromě jiného projektoval nové budovy školy a sportovní haly v Černošicích a novou budovu školy ve Velké Chuchli. Jeho práci znají také cyklisté, pro které navrhl netradiční mobiliář na cyklistické stezce Dobřichovice-Černošice. Více na webu ateliéru.

grido_portrety_foto_(c)_tomas_maly_MG_0766

Atelér Santis

Ateliér vznikl v roce 1999 ve Žďáru nad Sázavou. Jeho šéf Martin Zezula od začátku počítal s tím, že se jeho studio musí rozkročit, obsáhnout různorodé projekty. Díky tomu se Santisu daří získávat jak kancelářské projekty (Sídlo firmy Cecho v Polničce), tak mateřské školy (Mateřská školka v Borech) až po zdravotnická zařízení (Národní ústav duševního zdraví v Klecanech). Při projektování používá technologii BIM, díky které může simulovat provoz budov a případné nedostatky odhalit ještě ve fázi projektu. Ateliér projektoval například novostavbu sportovní haly v Novém Veselí (na obrázku).

882

Stavební dozor – firma HK

Firma HK vznikla v roce 1995, tehdy se specializovala na stavbu komunikací. Postupně se však přeorientovala na technický a finanční dozor staveb, kterým se zabývá více než deset let. Čtveřice jejích stálých zaměstnanců, ke kterým patří i Ing. Josef Tichánek, dokáže ohlídat stavbu od nejranější fáze až po kolaudaci, dokáží pomoci také s “papírováním” při dotacích apod. V uplynulých pěti letech dozorovali například stavbu či rekonstrukce mateřských a základních školy v Lysé nad Labem, Hořovicích a Dobřichovicích. Posledně jmenovaná stavba získala titul Stavba roku 2015.

IMG_8941

013357o2

Uložit odkaz do záložek.